22. apr, 2017

Tornooi te Eernegem

U15:
Luna Verfaillie : 1ste pl
Debby Ramoleux : 2de pl
Zoë Desmet : 2de pl
Aaron Verfaillie : 3de pl
U+21:
Amelie Bogaert : 1ste pl

15. apr, 2017

Internationaal tornooi Beauvechain

Luna Verfaillie : 3de pl

15. apr, 2017

Tornooi te Deinze

U15:
Aaron Verfaillie : 3de pl
Debby Ramoleux : 3de pl
U+21:
Trudy Ramoleux : 2de pl
Amelie Bogaert : 3de pl

2. apr, 2017

Ontmoeting te Moorsele

U11:
Chloë Nunes : 1ste pl
Aidan Es : 1ste pl
Jill Brodeoux : 2de pl
Lowie Buffel : 3de pl
Zita Devolder : 3de pl
Ghilena Vanhauwaert : 3de pl
U13:
Mathis Bulcke : 1ste pl
Amber Van den Berghe : 2de pl
Femke Spruytte : 3de pl
Elias Brodeoux : 3de pl
U9:
Valentina Dewulf : 2de pl
Massimo Dewulf : 2de pl
Vince Vanhauwaert : 2de pl
Yorrit Leterme : 3de pl
Elora Schacht : 3de pl
Noor Mylle : 3de pl
Maïté Tant : 3de pl

1. apr, 2017

Tornooi te Moorsele

U15:
Luna Verfaillie : 1ste pl
Debby Ramoleux : 2de pl
Aaron Verfaillie : 3de pl
Zoë Desmet : 3de pl
U21:
Amelie Bogaert : 3de pl

25. mrt, 2017

Ontmoeting Kruishoutem

Chloë Nunes : 2de pl
Erwan Verhaeghe : 3de pl

12. mrt, 2017

Golden Judocup Zelzate

U15:
Luna Verfaillie : 1ste pl
U21:
Amelie Bogaert : 3de pl

4. mrt, 2017

Tornooi te Ingelmunster

U15:
Luna Verfaillie : 1ste pl

26. feb, 2017

Open van Izegem (Rankingtornooi U15)

Luna Verfaillie : 2de pl

19. feb, 2017

Belgisch Kampioenschap Jeugd

U15:
Luna Verfaillie : 5de pl (verloren voor 3de)

12. feb, 2017

Vlaams Kampioenschap Jeugd

U15:
Luna Verfaillie : 3de pl

5. feb, 2017

Provinciaal Kampioenschap Jeugd

U15:
Luna Verfaillie : 1ste pl
Debby Ramoleux : 3de pl
U21:
Amelie Bogaert : 1ste pl
Glenn Peeters : 2de pl

22. jan, 2017

Tornooi Lendelede U15/U18/U+21

U15 :
Luna Verfaillie : 1ste pl
Desmet Zoë : 3de pl
Ramoleux Debby : 3de pl

U21 :
Amelie Bogaert : 3de pl

21. jan, 2017

Ontmoeting Lendelede U9/U11/U13

U9:
Jorit Vandaele 3de pl
Vince Vanhauwaert 3de pl

U11:
Aiden Es : 1ste pl
Seppe Deceuninck : 1ste pl
Alouis Van de Slycke : 2de pl
Chloë Nunes : 3de pl
Ghilena Vanhauwaert : 3de pl

U13
Amber Van den Berghe : 3de pl
Femke Spruytte : 3de pl